Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForumiLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Massimo Moratti, avokati i Mourinho-s

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator



Numri i postimeve : 165
Age : 27
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

Massimo Moratti, avokati i Mourinho-s Empty
MesazhTitulli: Massimo Moratti, avokati i Mourinho-s   Massimo Moratti, avokati i Mourinho-s Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 7:45 am

Presidenti Massimo Moratti nuk duket i shqetesuar, madje ai mbron zgjedhjet e bera nga trajneri Mourinho.

Nje dite pas barazimit zhgenjyes ne Firence qe e zbriti nga vendi i pare skuadren e Interit, presidenti Massimo Moratti nuk duket i shqetesuar, madje ai mbron zgjedhjet e bera nga trajneri Mourinho.

“Jo te gjitha ndeshjet jane te njejta. Dje nuk zhvilluam nje ndeshje te mire por jemi vetem ne fillim te kampionatit dhe kemi nje trajner te ri, skema te reja dhe ide te reja. Ne fillim te kampionatit perhere nuk ka perqendrim maksimal. Nuk jam i shqetesuar per fuqine e skuadres, e cila eshte ne gjendje te zgjidhe pozitivisht cdo situate”, shprehet bosi zikalter, duke theksuar se te gjithe jane ne pritje per te pare Interin e vertete.

Me tej, ai ka folur edhe per ceshtjen “Adriano dhe Cruz”, duke pohuar se veprimet e trajnerit justifikojne menyren per te pasur nje skuader te disiplinuar. “Kam marredhenie te mire me te gjithe lojtaret dhe jam shume i lidhur me ta, prandaj nuk te flas per elemente te vecante. Mourinho perdor te njejten metode dhe me pas ne momentin qe ndryshon dicka, ai ndryshon ide”, perfundoi Moratti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.presheva.albanianforum.net
 
Massimo Moratti, avokati i Mourinho-s
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mourinho: Nuk mё intereson me kё nёnshkruan Milani
» Mourinho: Nuk mё intereson me kё nёnshkruan Milani
» Mourinho largon Adrianon në janar?
» Mourinho nuk e fal Adrianon as ndaj Rexhines
» Mourinho “nxeh” edhe Federaten Franceze

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: