ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NBA, Lakers fitojne derbin e Los Angeles

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 22
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: NBA, Lakers fitojne derbin e Los Angeles   Fri Oct 31, 2008 7:40 am

Skuadra e Phil Jackson kaloi me sukses 117-79 kusherinjte nga i njejti qytet, duke koleksionuar 2 fitore ne po kaq ndeshje.

Los Angeles Lakers fitojne derbin kunder L.A Clippers, duke bindur ne loje e rezultat. Skuadra e Phil Jackson kaloi me sukses 117-79 kusherinjte nga i njejti qytet, duke koleksionuar 2 fitore ne po kaq ndeshje.

Prove pozitive kane dhene edhe kanadezet e Toronto Raptors qe munden 95-84 Philadelphia, ndersa Orlando Magic u mund ne shtepi nga Atlanta Hawks me rezultatin 85-99. Ne perballjen Golden State Warriors-New Orleans, vendasit fituan me veshtiresi 108-103 ku shenuesi me i mire i takimit ishte Bene Maggette me 27 pike.

Sukses ka regjistruar edhe New York i Mike D’Antoni ndaj Miami Heats me rezultatin 120-115. Takimet dhe rezultatet e tjera jane; Detroit-Indiana 100-94, Minnesota-Sacramento 98-96, Oklahoma-Milwaukee 87-98, San Antonio-Phoenix 98-103, Houston-Memphis 82-71 dhe Utah-Denver 98-94
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.albanianforum.net
 
NBA, Lakers fitojne derbin e Los Angeles
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: