ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lumturia!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The.Timmi
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 419
Age : 25
Vendodhja : www.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Lumturia!!!   Sat Oct 25, 2008 12:43 pm

Njerezit bien shpesh ne pesimizmin e momentit, dhe shprehen me nje pergjithesim, qe une do ta quaja te gabuar... "lumturia nuk ekziston"?
Por perderisa flitet kaq gjeresisht per kete, duhet te kete ekzistuar!
Atehere, cfare eshte per juve lumturia?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://presheva.albanianforum.net
 
Lumturia!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Dashuria-
Kërce tek: