ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Princi apo princesha e ëndrrave të juaja!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The.Timmi
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 419
Age : 25
Vendodhja : www.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Princi apo princesha e ëndrrave të juaja!!   Sat Oct 25, 2008 12:41 pm

Nuk e di se sa mund të jeni ju realista,... mirëpo diçka ideale apo perfekte edhe nuk egzistonë!!
Megjithatë për sa kohë që e dashuron dike?
Ai apo ajo, është më i miri në botë, ku mund ta krahasojm sikur në botën e përrallave, "Princi i kaltërt" që e bën të kaltërt vetëm dashuria që e ndjen për të!!
Dhe kur mendojm në këtë mënyrë edhe përfundojm te idealja që e përmenda më lartë, që mbetet vetëm fantazi!!

Megjithatë e bukur dhe ideale është ajo që të kënaq shpirtin dhe kjo i afrohet të përsosurës!!

Pra, si e paramendoni apo çfarë kushtesh duhet të plotësoj "Princi apo princesha e iëndrrave" të juaja?
Pastaj të shofim kërkesat e juaja, se sa janë të realizueshme apo mbeten vetëm "tym në qiellin e kaltërt",......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://presheva.albanianforum.net
 
Princi apo princesha e ëndrrave të juaja!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Dashuria-
Kërce tek: