ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me duaj.......

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The.Timmi
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 419
Age : 25
Vendodhja : www.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Me duaj.......   Sat Oct 25, 2008 12:41 pm

Me duaj për ate qe jam ne të vertete, për momentet e mia të cmendurise për, diskutimet e mia shumë serioze, me duaj për sinqeritetin tim, për oren time, me duaj kur të provokoj, por mbi të gjitha me duaj sepse të dua edhe une!
një person nuk është i rendesishem se sa hapesire ze ne zemren tende, por për boshllekun qe ze kur nuk është me.
Ndonjehere endrrat behen realitet, por me ty, realiteti u be një enderr.
Buzet tona pasionante u bashkuan me to u bashkuan dhe zemrat tona të pafajshme. lotet na rrodhen se gjetem njeri-tjetrin.
Nese ti nuk do të kishe emer, do të të therrisja Dashuri, dhe nese dashuria nuk do të kishte emer do ta therrisja me emrin tend.
Nese do të zbuloja rrugen për tek zemra jote, do të fshija çdo gjurme për të shmangur kedo qe mund të me ndiqte pas.
Do të mesohem me mosqenien tende, do t’u them njerezve qe "ishte fati", do të dije të shtirem e lumtur....kushedi ne do të jem ne gjendje t’i them zemres sime .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://presheva.albanianforum.net
 
Me duaj.......
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Dashuria-
Kërce tek: