ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Juventus interesohet për Xavin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Juventus interesohet për Xavin   Wed Oct 29, 2008 8:16 am

Juventus interesohet për Xavin
Mediat spanjolle bëjnë të ditur se mesfushori spanjoll i Barcelonës, Xavi Hernandez, është në fokus të ekipit italian Juventus.

Sportivja spanjolle Sport zbulon se Xavi është në listën e ngushtë të dëshirave të gjigantit italian.

Pas fillimit të dobët të sezonit, Juventusi seriozisht është duke menduar për përforcime të reja. Zonja e Vjetër dëshiron mesfushorë me përvojë dhe të dëshmuar.

Krahas Xavit, mediat shkruajnë se edhe braziliani i Werderit, Diego, mund të jetë një përforcim i ri për klubin italian.

Xavi tashmë ka filluar negociata me Barcelonën për vazhdim të marrëveshjes deri në vitin 2014.
Postuar: 13:45 / 29 Tetor '08 | RSS

Ronaldo: Nuk do të kaloj te PSG


Komente (9)
Elvis-Juve:
Para 17 minutave:
Ajde ishalla e mer se shum i mire osht.. :!
veton Chelsea:
Para 20 minutave:
Ky Lojtar Eshte Me i mir ne Mess Fush Dhe Sbesoj Qe shkon Ne JUVENTTUSS|

Chelsea Nr 1
Gel - INTER - ADRIANO:
Para 40 minutave:
tjeter osht qefi --- tjeter mundsia o seco


nga; ADRIANOO
roSSoneri:
Para 46 minutave:
xavin ska shanc me mar se nuk e Ishon barca
por juventus duhet me mar aquiIanin , yaya toure edhe diego me mundsi edhe 1 mbrojts te mir
nderim:
Para 57 minutave:
hajde shoto mashallah , a mo nuk po vjen shota
L-BarceLona:
Para 1 orëve:
Hahahaha Mo Mo mos na shashtrisni bre:P
valche:
Para 1 orëve:
vertet eshte ndoshta dhe mesfushori me i mire, por ky nuk do te leviz nga Barca edhe pse do te ishte senzacionale ardhja e tij ne Juve por fatekeqesisht ky nuk leviz.. :S
vali man utd-c-ronaldo:
Para 1 orëve:
ehheh hajde en man utd se bohesh me super yllin tjeter ,ani kurr te bohen 2 ronaldot ska kush si i mun e as qe ju del para gogo ronaldo-c-ronaldoooooooo
JUVE_124:
Para 1 orëve:
Veshtir te realizohet, thjesht nuk besoj se Barsa do ta liroj edhe nje Seco nuk mund te transferoj lojtaret e kesi kalibri, per kesi kalibri ka qen MOGGI,i cili mungon shum ne Zonjen e Vjeter.
Komento

Emri:*

E-Mail:

Komenti:*


Vërejtje: Telegrafi.com e mban të drejtën e fshirjes së të gjitha komenteve që nuk i përmbahen temës së artikullit, kanë përmbajtje fyese ose përdoren për promovimin e faqeve të tjera.
Ju falemnderit për mirëkuptim!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Juventus interesohet për Xavin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: