ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A i besoni fjales TE DUA

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The.Timmi
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 419
Age : 25
Vendodhja : www.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: A i besoni fjales TE DUA   Sat Oct 25, 2008 12:38 pm

Ka rast qe e njef personin vetem ni kohe te shkurt dhe te thot Te dua?
A do ti besoni asaj fjale apo jo dhe pse?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://presheva.albanianforum.net
 
A i besoni fjales TE DUA
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Dashuria-
Kërce tek: