ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Progresi përforcohet me tre basketbollistë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Progresi përforcohet me tre basketbollistë   Tue Oct 28, 2008 2:23 pm

Klubi i basketbollit Progres (ish-Bambi) nga Mitrovica, ka paraqitur kërkesë për çregjistrimin e lojtarëve të huaj, Devrnja dhe Pejanoviq dhe për regjistrimin e dy lojtarëve tjerë të huaj Boban Bilbija dhe Mladen Gambirozha, si dhe lojtarin vendor Milosh Martinoviq.

Në rast të përmbushjes së kritereve të parapara me vendimin e Bordit të FBK-së për regjistrime jashtë afatit kalimtar, të tre këta lojtarë do të kenë të drejtë loje në ndeshjen e javës së shtatë të Mabeteks Superligës, Trepça – Progres, që zhvillohet me 1 ose 2 nëntor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Progresi përforcohet me tre basketbollistë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: