ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Amauri: Juventus është kombëtarja ime

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The.Timmi
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 419
Age : 25
Vendodhja : www.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Amauri: Juventus është kombëtarja ime   Tue Oct 28, 2008 10:10 am

Sulmuesi brazilian Amauri nuk shqetësohet për të ardhmen e tij me përfaqësuese, qoftë atë të Brazilit ose të Italisë, pasi që ai tashmë e ndjen Juventusin si kombëtare.

“Goli në derbi ishte diçka e mrekullueshme, meqenëse ishte një ndeshje e veçantë. Merita më e madhe i takon Pavel Nedvedit i cili bëri një asistim të mirë, mirëpo edhe unë kisha fat me gjuajtjen time”.

“E rëndësishmja është që shënova dhe goli im na ndihmoi ta fitojmë ndeshjen. Po kaloj një moment shumë të bukur, megjithatë ne duhet të vazhdojmë të jemi të suksesshëm”.

“Pasi e mposhtëm Real Madridin dhe Torinon mund të them që Juventusi nuk i frikohet asnjë skuadre”, ka thënë Amauri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://presheva.albanianforum.net
 
Amauri: Juventus është kombëtarja ime
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: