ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mourinho: Nuk mё intereson me kё nёnshkruan Milani

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The.Timmi
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 419
Age : 25
Vendodhja : www.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Mourinho: Nuk mё intereson me kё nёnshkruan Milani   Tue Oct 28, 2008 10:09 am

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, ka refuzuar tё pёrfshihet nё debat rreth huazimit tё yllit anglez tё futbollit, David Beckham, tek rivali i qytetit, Milani, duke thёnё se ai nuk shqetёsohet se me kёnd nёnshkruajnё rosonerёt.

“Nёse Beckham vjen nё Milan do tё isha i lumtur, do tё ishte kёnaqёsi ta takoja atё, pasi qё ai ёshtё njё djalosh shumё sjellshёm dhe i qetё. Nuk ёshtё problem i im nёse zgjidhja e tij ёshtё e mirё ose nёse Carlo do tё jetё i kёnaqur”, ka thёnё Mourinho.

“Unё mendoj pёr Milanin vetёm dy herё nё vit ose ndoshta tre apo katёr nёse takohemi nё Kupёn e Italisё. Nuk shqetsohem me kёnd nёnshkruan Milani. Unё jam trajner i Interit dhe nuk dua tё jem mё shumё se kaq”, pёrfundon Mourinho.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://presheva.albanianforum.net
 
Mourinho: Nuk mё intereson me kё nёnshkruan Milani
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: