ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cech: tash fillojmë nga e para

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The.Timmi
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 419
Age : 24
Vendodhja : www.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Cech: tash fillojmë nga e para   Tue Oct 28, 2008 10:08 am

Portieri i Chelseat Petr Cech ka thënë se ai dhe bashkëlojtarët e tij tash duhet të fillojnë një tjetër garë pas ndërprerjes së rekordit nga Liverpooli, pas katër vjet e gjysmë moshumbje në shtëpi.

Të dielën Blutë kanë pësuar në Stamford Brige nga të zgjedhurit e Rafael Benitezit me rezultat 1-0, dhe kjo ishte humbja e parë të stadiumin tyre pas 86 ndeshjesh, derisa humbjen e fundit në shtëpi e kishin pësuar nga Arsenali në vitin 2004.

“Duhet të fillojmë llogaritjen nga e para. Humbjet ndodhin në futboll dhe duhet t’i harrosh ato dhe të fillosh nga e para”.

“Ka qenë një periudhë e mrekullueshme pa humbje në shtëpi, dhe mendoj se askush nuk mund t’i afrohet rekordit prej 86 ndeshjesh pa humbje, mendoj se është një rekord i shkëlqyer”.

“Humbja ishte një ndjenjë e panjohur për mua, pasi që nuk kam humbur asnjë ndeshje të Ligës Premier në shtëpi që prej kohës kur jam transferuar te Chelsea”, ka thënë portieri çek.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://presheva.albanianforum.net
 
Cech: tash fillojmë nga e para
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: