ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria dhe Largesia!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The.Timmi
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 419
Age : 25
Vendodhja : www.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Dashuria dhe Largesia!   Sat Oct 25, 2008 12:33 pm

Ç'Fare mendoni per Dashurine ne Largesi?
A ekziston kjo dashuri?
Mund te mbijetoj gjate dashurija ne largesi po nese i dashuri/ra juaj jeton larg juve ?

Pres mendimet e juaja?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://presheva.albanianforum.net
 
Dashuria dhe Largesia!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Dashuria-
Kërce tek: