ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milito: Genoa dëshiron fitoren

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Milito: Genoa dëshiron fitoren   Sat Oct 25, 2008 12:30 pm

Sulmuesi i rikthyer te Genoa, Diego Milito, ka thënë se skuadra e tij planifikon fitore ndaj kampionit aktual të Serie A, Inter, në ndeshjen e të dielës.

“Taktikat e trajnerit kanë të bëjnë me mua, dhe më pëlqen shumë ky sistem i lojës, sikurse bashkëlojtarëve të mi”.

“Të luash pranë lojtarëve si Sculli, Palladino, Jankovic dhe Gasbarroni i bën gjërat shumë më të lehta për mua”.

“Ne do të shkojmë në Giuseppe Meazza për të fituar, të përqendruar dhe pa frikë, do të luajmë mirë dhe do të mundohemi të nxjerrim rezultat pozitiv”, ka thënë ish-sulmuesi i Zaragozas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Milito: Genoa dëshiron fitoren
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: