ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat per Faqen Tuaj !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The.Timmi
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 419
Age : 25
Vendodhja : www.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Rregullat per Faqen Tuaj !   Mon Oct 27, 2008 7:17 pm

1.Web faqja juaj duhet te ket link te Alba-oNe !


Do te thote qe webfaqja juaj patjeter duhet te ket linkun te www.alba-one.tk te partnerat ne nj vend qe duket !Ne qofte se nuk egziston linku jon tek web faqja juaj ather postimi juaj do te fshihet dhe do te keni verejtje!!!
Linku i jon duhet te jete keshtu :2.Web Faqja juaj duhet te jet serioze !

Kjo do te thot qe webfaqja juaj duhet te jet serioze dhe qe te mos bie offline qdo dite !
Ne qftese nuk i plotesoni keto rregulla do te merrni verejtje nga stafii dhe do te keni verejtje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://presheva.albanianforum.net
 
Rregullat per Faqen Tuaj !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Faqja Juaj-
Kërce tek: