ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Messenger trick

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The.Timmi
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 419
Age : 24
Vendodhja : www.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Messenger trick   Mon Oct 27, 2008 7:11 pm

1.Hyni e Downlodoni MSN plus [url="http://download.msgpluslive.net/setup/MsgPlusLive-460.exe"]KËTU[/URL
2.Pasi ta downlodoni e instaloni dhe ju mbyllet msn dhe e hapni prap
3.Per me juv shkru te gjithve masandej , clickoni te secili qe e keni online qe te hapet dritarja per ti shkrujt pasi ti qelni krejt listen qe e keni online te najnjoni hyn edhe e shkrun ket command
/all (Textin te cilin don me jav shkrujt krejtve) [ENTER]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://presheva.albanianforum.net
 
Messenger trick
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Alba-oNe Forums BOXI :: Programe per Chat-
Kërce tek: