ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kaka: Beckham do tё dёshiroje tё qёndrojё mё gjatё

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Kaka: Beckham do tё dёshiroje tё qёndrojё mё gjatё   Sat Oct 25, 2008 12:30 pm

Ylli brazilian i Milanit, Kaka, thotё se David Beckham ka dёshirё tё mbetet disa vite nё Milani, pasi ta shijojё atmosferёn e klubit.

“Kёto tri katёr muaj qё pёrmenden, mund tё shndёrrohen nё vite”, ka thёnё Kaka. “Jam shumё i lumtur pasi qё kurrё nuk kam luajur me Beckham. Tё gjithё qё kanё luajtur thonё se ai ёshtё njё lojtar fantastik, njё lojtar i cili mund t’i ndihmojё Milanit”.

“Mendoj se Beckham do tё ndeshet me njё joshje kёtu dhe do tё dёshirojё tё qёndrojё mё gjatё, pasi tё fillojё tё stёrvitet me disa lojtarё tё mёdhenj”, shton fituesi i Topit tё Artё.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kaka: Beckham do tё dёshiroje tё qёndrojё mё gjatё
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: