ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ferguson: Hargreaves nuk është në shitje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Ferguson: Hargreaves nuk është në shitje   Sat Oct 25, 2008 12:29 pm

Trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, është i bindur se mesfushori, i cili ka prirje të shpeshta për lëndime, Owen Hargreaves, nuk do të largohet nga Djajtë e Kuq në janar.

“News of the World” kanë njoftuar se Ferguson dëshiron ta largojë nga skuadra mesfushorin anglez i cili ka probleme të shpeshta me lëndime dhe se një ofertë e mirë do të pranohet në janar.

“Owen nuk është në shitje. Shitja e tij as që nuk vjen në konsideratë. Ai është lënduar disa herë që nga ardhja në klub, mirëpo anëtarët e United e dinë se çka ka dhënë ai për skuadrën drejt fitores ë Ligës së Kampionëve”, ka thënë trajneri i Manchës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ferguson: Hargreaves nuk është në shitje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: