ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milan ne telashe, Dinho ne “pit stop”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Musafir
Vizitor



MesazhTitulli: Milan ne telashe, Dinho ne “pit stop”   Mon Oct 27, 2008 1:04 pm

Fantazisti brazilian Ronaldinho nuk do jete i pranishem ne takimin e mesjaves kunder Sienes, ashtu si edhe francezi Flamini.

Mbushet infermieria kuqezi. Ronaldinho i shtohet listes se lojtareve te demtuar te Milanit pas ndeshjes se veshtire me Atalanten. Fantazisti brazilian nuk do jete i pranishem ne takimin e mesjaves kunder Sienes, ashtu si edhe francezi Flamini.

“Dinho ka pesuar nje demtim ne kemben e djathte ndersa Flamini ka nje kontraktim prandaj i duhen 2-3 dite pushim absolut”, ka deklaruar nje mjek i kampioneve te botes. Probleme fizike ka edhe Gattuso-n, i cili gjithesesi mund te jete ne fushe diten e merkure, ndersa me skuadren do bashkohet edhe Seedrof, i cili nuk luajti ne takimin e dites se djeshme.

Alarmin kryesor kuqezi e jep qendra e mbrojtjes ku Nesta po vuan ende nga demtimi, ndersa gjendja e Pirlos eshte ende e paqarte dhe koha e rekuperimit te tij nuk dihet ende saktesisht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Milan ne telashe, Dinho ne “pit stop”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: