ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Quaresma: Ronaldo e meriton "Topin e Artë"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Quaresma: Ronaldo e meriton "Topin e Artë"   Sat Oct 25, 2008 12:28 pm

Transferi i ri i Interit Ricardo Quaresma beson se Cristiano Ronaldo duhet ta fitojë "Topin e Artë", sepse e meriton atë.

Quaresma ka shprehur bindjen që bashkëkombësi i tij Ronaldo është njeriu që më së shumti e meriton ta fitojë “Ballon d’Or” këtë vit, ndërsa ka shprehur edhe ambiciet që dikur ta fitojë edhe vetë.

“Mendoj se Cristiano Ronaldo duhet ta fitojë ‘Topin e Artë’ sepse është një lojtar i madh. Ai ka punuar shumë për të arritur aty ku është, dhe unë do të kisha dashur ta bëj të njëjtën gjë, dhe shpresoj që një ditë edhe unë ta fitoj këtë titull”, ka thënë anësori portugez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Quaresma: Ronaldo e meriton "Topin e Artë"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: