ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Toni, rikthimi ne fushe pas 2 ndeshjesh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Toni, rikthimi ne fushe pas 2 ndeshjesh   Mon Oct 27, 2008 1:02 pm

Prania e shtatelartit eshte vene ne dyshim edhe per ndeshjen e fundjaves ndaj Arminia Bielefeld, por mjeket mendojne se ai do jete i gatshem per sfiden e Champions League ndaj Fiorentines ne “Artemio Franchi” pas 9 ditesh.

Luca Toni do qendroje pushim edhe ne ndeshjen e se merkures ne transferten e Frankfurtit ku Bayern Munich do kerkoje fitoren e katert rresht. Sulmuesi italian i demtuar ne takimin kunder Karlsruhes ndien ende dhimbje dhe sipas mjekeve, duhet te qendoje ende pushim.

Prania e shtatelartit eshte vene ne dyshim edhe per ndeshjen e fundjaves ndaj Arminia Bielefeld, por mjeket mendojne se ai do jete i gatshem per sfiden e Champions League ndaj Fiorentines ne “Artemio Franchi” pas 9 ditesh.

“Ndeshja e Frankfurtit vjen shume shpejt per Luca-n. Te Shpresojme se do rekuperohet para parashikimit te bere nga mjeket”, shprehet tekniku i bavarezeve, Jurgen Klinsmann. Toni eshte shtylla e sulmit baravez dhe mungesa e tij ne keto dy ndeshje te Bundesliges mund te ndikoje shume ne ecurine e skuadres qe sapo ka dale nga kriza e rezultateve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Toni, rikthimi ne fushe pas 2 ndeshjesh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: