ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adebayor: Paratë e shkatërrojnë futbollin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Adebayor: Paratë e shkatërrojnë futbollin   Sat Oct 25, 2008 12:28 pm

Sulmuesi i Arsenalit, Emmanuel Adebayor, thotë se paratë e shkatërrojnë futbollin, dhe shton se ai nuk është në kërkim të parave dhe këtë e ka vërtetuar me mbetjen në Arsenal.

“Paratë e shkatërrojnë futbollin. Nuk dua të theksoj emra, por lojtarët e mirë janë për ekipe të mëdha. Dhe shumica e lojtarëve nuk janë në ekip të keq, por ata nuk janë në vendin ose pozicionin e duhur”, ka thënë Adebayor.

“Paratë e shkatërrojnë futbollin pasi që disa lojtarë vendimet i marrin mu për shkak të parave. Nëse unë do të merrja vendime të bazuara në para, nuk do të isha në Arsenal. Do të luaja në Barcelona ose Milan”, ka thënë sulmuesi i Togos.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Adebayor: Paratë e shkatërrojnë futbollin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: