ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kuqezinjtë do të zhvillojnë ndeshje miqësore kundër Azerbajxhanit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Kuqezinjtë do të zhvillojnë ndeshje miqësore kundër Azerbajxhanit   Mon Oct 27, 2008 12:22 pm

Përfaqësuesja Kuqezi do të zhvillojë një ndeshje miqësore kundër Azerbajxhanit në Baku.

Ndeshja Azerbajxhan-Shqipëri do të zhvillohet më 19 nëntor, me ç’rast do t’i ofrohet një mundësi lojtarëve dhe trajnerit për të zhvilluar një formë përgatitjesh për ndeshjet kualifikuese të radhës për Kampionatin Botëror 2010.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kuqezinjtë do të zhvillojnë ndeshje miqësore kundër Azerbajxhanit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: