ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ibrahimovic kërkon fitore kundër Violas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Ibrahimovic kërkon fitore kundër Violas   Mon Oct 27, 2008 12:21 pm

Të dielën kampionët italianë u ndaluan në Giuseppe Meazza nga Genoa duke barazuar pa gola, ndërsa superylli Zlatan Ibrahimovic tashmë po shikon për ndeshjen e radhës në mesjavë të cilën e zhvillojnë kundër Fiorentinës në Firence.

“Ne u ndeshëm me një skuadër shumë të organizuar. Ata luajnë futboll të bukur, ndërsa kishin udhëtuar në Milano për t’i fituar tre pikët”.

“Ne krijuam më shumë mundësi për të shënuar në pjesën e dytë, dhe sidomos pasi ata mbetën me një lojtar më pak. Sido që të jetë, barazimi nuk ndryshon shumë, pasi që ne ende jemi në krye të tabelës”.

“Tash na mbetet të udhëtojmë në Firence dhe të fitojmë, ashtu si bëjmë gjithmonë”, ka thënë suedezi 27-vjeçar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ibrahimovic kërkon fitore kundër Violas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: