ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Malouda: E refuzova Liverpoolin pёr Chelsean

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LeoO-3nt
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 573
Age : 22
Vendodhja : WwW.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Malouda: E refuzova Liverpoolin pёr Chelsean   Sat Oct 25, 2008 12:26 pm

Ansori francez, Florent Malouda, ka zbuluar se ai kishte refuzuar njё ofertё nga Liverpooli, me qёllim qё tё kalojё nё Chelsea, pasi qё kishte dёshiruar tё luajё krahas miqve tё tij, Didier Drogba dhe Michael Essien.

“Kishte negociata nё mes tё Lyonit dhe Liverpoolit, por unё isha i vendosur. Bisedova me ta derisa isha nё Francё dhe kam respekt tё madh pёr ta, si edhe pёr Chelsean”, ka thёnё ish-lojtari i Lyonit.

“Gjithmonё ёshtё lehtё kur fiton dhe shpreson se do tё jetё kёshtu deri nё fund tё sezonit. Por, ky ёshtё njё vit i gjatё dhe i vёshtirё, veçanёrisht nё Angli”, ka shtuar francezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Malouda: E refuzova Liverpoolin pёr Chelsean
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime Shoqërore :: Sport-
Kërce tek: